Miroslav

+421-915-756-104

Otváracie hodiny 07:00-22:00

Pondelok-Nedeľa / Na objednanie

Predtým, ako sa k nám vyberiete, pozorne si prečítajte indikácie i kontraindikácie masáží. U jednotlivých typov masáží sa môžu líšiť. Preto, ak sa vás  niektorá z kontraindikácii týka, rozhodne ju oznámte pred masážou masérovi, prípadne ju aj konzultujte s lekárom.

Indikácie: starostlivosť o telo, zdravie a celkovú disponovanosť, zmiernenie únavy, stresu, psychického i svalového napätia, zlepšenie metabolizmu, posilnenie imunity, prečistenie ,pokožky a zlepšenie jej dýchania, rekonvalescencia po úrazoch, lepší spánok i pracovný výkon.

Kontraindikácie: onkologické ochorenia, zlomeniny, trvalé ekzémy, zápalové ochorenia kože, akútne zápaly v tele, akútne zápaly svalov, väzív a šliach, horúčka, vírusové ochorenia, vnútorné zranenia, vnútorné krvácanie, natrhnutý a roztrhnutý sval, roztrhnutá šľacha, akútny príznak neurologickej poruchy, náhle zhoršenie zdravotného stavu, akútne zápaly žíl, trombóza, embólia, osteoporóza, otvorené rany, luxácie kĺbov, herpes, kožné vyrážky pri infekčných ochoreniach, neliečený vysoký alebo nízky krvný tlak, malátnosť, závrate a celková slabosť, tehotenstvo, menštruácia, stav pod vplyvom alkoholu a iných omamných látok, skonzumovanie výdatného jedla menej ako hodinu pred masážou.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial